Oferta pracy – księgowa

Biuro Rachunkowe MAGFIN świadczy kompleksową obsługę w obszarze księgowości, doradztwa gospodarczego i outsourcingu kadrowo-płacowego.
Przyjmując wypracowane przez lata procedury oraz zatrudniając doświadczonych pracowników koncentrujemy się na zapewnieniu naszym Klientom wysokiej jakości obsługi.

W związku z rozwojem firmy obecnie poszukujemy:

Oferta pracy na stanowisko: Samodzielna Księgowa

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • obsługa płacowa, w tym w programie Płatnik
  • projektowanie/przebudowa procesów księgowych i planu kont, w tym m.in. zarządzanie lub udział we wdrożeniu
  • planu kont wg miejsc powstawania kosztów, rejestru środków trwałych, modułu kadr i płac
  • tworzenie i nadzór nad zasadami księgowymi oraz instrukcjami
  • zamykanie okresów finansowych, w tym miesięcy, zgodnie z wewnętrznymi wymogami
  • przygotowanie danych do sporządzania sprawozdań finansowych (obrotówka), przygotowanie sprawozdań do urzędów, np. GUS
  • uzgadnianie transakcji zagranicznych (różnice kursowe)
  • rozliczenia podatkowe Spółki, w tym sporządzanie deklaracji CIT, VAT
  • rozliczenie zagranicznych faktur kosztowych, w tym opodatkowania importu usług, odwrotnego obciążania VAT
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi – US, GUS, ZUS itd.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, ekonomia, finanse)
  • min 3 lat w pracy w księgowości, w tym około 2 lat jako główna księgowa / samodzielna księgowa odpowiedzialna za prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki
  • doświadczenie w firmie sprzedającej i kupującej usługi w kilku krajach,
  • bardzo dobra znajomość przepisów z ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego
  • proaktywne rozwiazywanie problemów, otwartość i inicjowanie zmian
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy, szybko rosnącej firmie
  • innowacyjne podejście do wyzwań, sposobów organizacji pracy
  • rzetelność, skrupulatność, samodzielność i odpowiedzialność
  • pożądana praktyczna znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości i prawa podatkowego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Excel
  • pożądana znajomość systemu SageSymfonia, programu Płatnik

Oferta:

  • umowa o pracę
  • wyjątkowe możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zdobytego doświadczenia

Proszę o przesyłanie CV i LM z podaniem oczekiwań finansowych.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami.

Oferta pracy na stanowisko: Młodsza Księgowa / Księgowa

Bieżące księgowanie dokumentów;
Udział w prowadzeniu pełnej księgowości spółek kapitałowych oraz KPiR;
Uczestniczenie w pracach związanych z rozliczaniem podatków.

Wymagania wobec kandydata:
Wykształcenie ekonomiczne, związane z finansami lub rachunkowością;
Min. 1 rok doświadczenia zawodowego;
Mile widziany Certyfikat Księgowy Ministerstwa Finansów;
Mile widziana znajomość SageSymfonia;
Biegła obsługa komputera, szczególnie programu Excel, i szybkość nauki nowych programów komputerowych;
Umiejętności analityczne, ambicja i zaangażowanie;
Dokładność, skrupulatność;
Dobra organizacja pracy.
Dodatkowymi atutami będą:
Doświadczenie w zakresie stosowania przepisów podatkowych;
Doświadczenie pracy w biurze rachunkowym lub kancelarii podatkowej.

Oferujemy:
Pracę w stabilnej, stale rozwijającej się firmie;
Perspektywy rozwoju zawodowego;
Przyjazną atmosferę w miejscu pracy,
Możliwość regulowania czasu pracy, w niepełnym wymiarze ok 4-5 godz./ dziennie (pon.-pt.).

Proszę o przesyłanie CV i LM z podaniem oczekiwań finansowych (stawka za godzinę brutto).

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami.

Staż w dziale księgowości (kod zawodu: 33 13 01 – księgowa)

Biuro rachunkowe przyjmie na staż absolwenta studiów rachunkowości i finansów (tryb stacjonarny).

Zadania: Wsparcie przy realizacji bieżących zadań w dziale księgowości

Wymagania:
Zainteresowanie finansami, księgowością
Bardzo dobra znajomość MS Office, biegłe poruszanie się w Internecie.
Dobra znajomość ustawy o rachunkowości.
Samodzielność, odpowiedzialność i chęć zdobywania nowej wiedzy
Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, kreatywność i inicjatywa.

Oferujemy:
staż trwający m.in 6 miesiące z możliwością przedłużenia współpracy (staż z Urzędu Pracy).

Elastyczny czas pracy umożliwiający pogodzenie studiów ze stażem.
Zaświadczenie po odbytym stażu wraz z referencjami
Ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926 z późniejszymi zmianami.

Zapraszam do kontaktu i współpracy.

księgowa - praca warszawa

Ujednolicone przepisy prawne
www.przepisy.gofin.pl

Wskaźniki
www.wskazniki.gofin.pl