Wirtualne biuro

Wirtualne biuro to usługa polegająca na udostępnieniu adresu dla rejestracji firmy oraz adresu korespondencyjnego.  W praktyce oznacza to, że  klient korzysta z naszego adresu jako adresu swojej siedziby. Nasi pracownicy zapewniają kompleksową obsługę poczty przychodzącej do klienta: informują o każdej nowej przesyłce, umieszczają ją w indywidualnej skrytce klienta i skanują na jego życzenie. Poczta czeka na odbiór przez klienta lub jego pełnomocnika przez 5 dni w tygodniu od 9:30  do 16:30.

 

Wybierając nasze biuro dokonują Państwo dobrego wyboru.

 Wirtualne biuro

Dla kogo są usługi wirtualnego biura i w jakim celu?

Usługi wirtualnego biura została stworzona i dopasowana do potrzeb nowoczesnego biznesu. Pozwala na spokojne rozwijanie firmy, zmianę miejsca prowadzenia działalności, bez konieczności aktualizowania adresu korespondencyjnego czy adresu siedziby. Oferowane usługi pozwalają naszym klientom na pełne oddanie sprawom biznesowym, bez zbędnego poświęcania czasu na zmiany adresu w każdym dokumencie: począwszy od materiałów promocyjnych, przez faktury i umowy z klientami, aż po konta bankowe etc. Wirtualne Biuro i Wirtualny Adres to idealne rozwiązania również dla firm działających w terenie, dla których wynajem lokalu jest niepotrzebnym wydatkiem.

Korzyści  jakie daje wirtualne biuro będąc fizycznie w innym mieście lub za granicą

Wirtualne biuro to jedna z głównych idei jaka przyświeca wirtualnym usługom biurowym. Sama nazwa „wirtualne biuro” sugeruje, że dzięki pośrednictwu Internetu oraz nowym możliwościom kontaktów biznesowych mogą Państwo z nami współpracować, gdziekolwiek się Państwo znajdują, niezależnie od tego, czy jest to gdzieś w Polsce czy poza jej granicami. Współczesna ekonomia nie zna granic! Nasza firma umiejętnie korzysta z nowych globalnych możliwości gwarantując Państwu rzetelność, dyskrecję i dobrą współpracę.

Umowa

Umowa jest podpisywana na czas nieokreślony przy zastrzeżeniu jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia. Rozwiązanie umowy przebiega na jasnych zasadach, wystarczy pisemne oświadczenie o rezygnacji z usług. Prosta procedura rozwiązania współpracy dowodzi, że naszym celem nie jest przywiązanie klienta umową, a gwarancją wysokiego standardu naszych usług.

Dlaczego warto nawiązać współprace z nami:

 • dobra lokalizacja,Wirtualne biuro Warszawa
 • blisko centrum,
 • dogodny dojazd zarówno komunikacją miejską jak i własnym środkiem transportu,
 • miejsca parkingowe,
 • możliwość rejestrowania firm,
 • możliwość założenia spółki,
 • wygodna obsługa przychodzącej korespondencji.

 Zalety wirtualnego biura:

 • niższe koszty utrzymania biura,
 • zminimalizowanie liczby pracowników,
 • profesjonalna obsługa korespondencji,
 • oszczędność czasu związanego z prowadzeniem biura.

 

Właściwe urzędy:

KRS:

Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy

ul. Czerniakowska 100, 00 – 454 Warszawa

US:

Urząd Skarbowy Warszawa Praga

ul. Jagiellońska 15, 03-719 Warszawa

ZUS:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Warszawie

ul. Podskarbińska 25, 03-829 Warszawa

GUS:

Główny Urząd Statystyczny w Warszawie

al. Niepodległości 208, 00-925 Warszawa