Firma usługowo-konsultingowa MAGFIN - Województwo Mazowieckie

Firma usługowo-konsultingowa MAGFIN — doskonale rozumiemy potrzeby współczesnych przedsiębiorstw w Polsce.

Jesteśmy niezawodnym i profesjonalnym partnerem w biznesie. Przede wszystkim, posiadamy bogatą merytorycznie wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie na rynku usług księgowych. Księgowość zlecona naszej firmie to nie tylko wygoda, ale także bezpieczeństwo i wysoka kultura współpracy.


Logo Firma usługowo-konsultingowa MAGFIN

Biuro rachunkowe

Prowadzimy kompleksową obsługę księgową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany (KPiR). Odpowiednio nasze Biuro stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich Klientów. Z pewnością, dostarczymy Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania. Na przykład, dotyczące aspektów podatkowych związanych z transakcjami krajowymi jak i zagranicznymi, a także finansów i prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Logo MAGFIN - Firma usługowo-konsultingowa

Obsługa cudzoziemców

Nasze Biuro MAGFIN, bez wątpienia, oferuje klientom kompleksowe wsparcie w zakresie prawa pobytu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Mianowicie: wszelkiego typu zezwoleń na pracę w Polsce,  uzyskiwania wiz i zapraszania cudzoziemców do Polski. Pomagamy w całym procesie zamieszkania w Polsce. Konkretnie, od pośrednictwa pracy i przyjazdu, przez wszelkiego rodzaju zezwolenia, uzyskiwanie urzędowych zaświadczeń, aż po zakładanie przez cudzoziemca własnej firmy. Jeszcze bardziej, mówimy po polsku, angielsku i rosyjsku.
Znak firmowy MAGFIN.pl Magdalena Smędzik

Pośrednictwo pracy

Biuro MAGFIN jest agencją zatrudnienia ułatwiającą komunikację między pracownikami, a pracodawcami w Polsce. Przed nami zadanie zatrudnienia specjalistów o różnym poziomie umiejętności i ludzi najbardziej poszukiwanych zawodów. Nasze biuro ułatwia zatrudnianie pracowników stałych i sezonowych, w tym cudzoziemców. MAGFIN udostępnia funkcję wyszukiwania i selekcji najlepszych kandydatów na wolne stanowisko spośród Pracodawców. Umowa między firmą, a pracodawcą określa obowiązki, w tym wybór kandydatów i udzielanie informacji.

Znak firmowy MAGFIN.pl Magdalena Smędzik

Biuro kosztorysowe

Nasze biuro kosztorysowe zajmuje się sporządzaniem wszelkiego rodzaju kosztorysów budowlanych na zlecenie. Dlatego zapytaj nas o każdą wyjątkową ofertę. Odpowiednio w naszej ofercie znajdują się kosztorysy ofertowe, kosztorysy inwestorskie, kosztorysy powykonawcze oraz nawet przedmiary robót (kosztorysy ślepe). Odpowiednio kosztorys budowlany sporządzamy w sposób uproszczony bądź szczegółowy.

Znak firmowy MAGFIN.pl

Doradztwo gospodarcze

Dodatkowo kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Państwa firmie, z jednej strony, w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej, z drugiej strony. Na pewno, poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem.


Firma usługowo-konsultingowa MAGFIN specjalizująca się w nowoczesnych rozwiązaniach, posiada szeroką wiedzę merytoryczną i chęć do pracy.

Bezsprzecznie nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w finansach, doradztwie gospodarczym oraz prowadzeniu księgowości małych, średnich oraz większych przedsiębiorstw. Bez wątpienia, doświadczeni pracownicy będą Państwa wspierać we wszystkich aspektach zarządzania przedsiębiorstwem.

Dlaczego Nasza Firma usługowo-konsultingowa MAGFIN?

Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów.

Certyfikat księgowej Magdalena Smędzik

Wykaz osób posiadających certyfikat księgowy (tutaj pobierz plik)

Działalność biura objęta jest ochroną ubezpieczenia OC z tytułu wykonywanych usług.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, z pewnością świadczymy kompleksową obsługę księgową oraz Kadrowo – Płacową, jeszcze bardziej, po konkurencyjnych cenach. A także w zakresie doradztwa gospodarczego i kosztorysów budowlanych.

Co nas wyróżnia spośród innych Biur Rachunkowych?

  • Dla naszych klientów dążących do optymalizacji podatkowej podpowiadamy o korzystnych rozwiązaniach.
  • Oczywiście w ramach współpracy zapewniamy wsparcie w zakresie podatków.
  • Deklaracje podatkowe naszego klienta wysyłamy drogą elektroniczną naprawdę bez dodatkowych opłat.
  • Też reprezentujemy klienta przed instytucjami budżetu Państwa.

Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, z jednej strony, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy. Z drugiej strony, aktywne wsparcie działalności, swobodę w komunikacji oraz najwyższe standardy zaufania w zakresie rzetelności i zgodności z przepisami.

Przede wszystkim, dbamy o to, aby nasze rozwiązania pozwalały naszym Klientom działać wydajniej i skuteczniej.