Zewnętrzna księgowość to wewnętrzny spokój
dla przedsiębiorcy.
Zapraszam do współpracy
Magdalena Smędzik

Biuro Rachunkowe

Biuro Rachunkowe MAGFIN Magdalena Smędzik to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy.

Prowadzimy kompleksową obsługę księgową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany lub będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze Biuro stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich Klientów.

Dostarczymy Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące aspektów podatkowych związanych z transakcjami krajowymi jak i zagranicznymi, a także finansów i prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w finansach, doradztwie gospodarczym oraz prowadzeniu księgowości małych, średnich oraz większych przedsiębiorstw. Doświadczeni pracownicy będą Państwa wspierać we wszystkich aspektach zarządzania przedsiębiorstwem.

Dlaczego Nasze Biuro Rachunkowe?

Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów.

 

Biuro Rachunkowe Warszawa

 

Działalność biura objęta jest ochroną ubezpieczenia OC z tytułu wykonywanych usług.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, świadczymy kompleksową obsługę księgową oraz Kadrowo – Płacową po konkurencyjnych cenach, a także w zakresie doradztwa gospodarczego i kosztorysów budowlanych.

Co nas wyróżnia spośród innych Biur Rachunkowych?

  • Dla naszych klientów dążących do optymalizacji podatkowej podpowiadamy o korzystnych rozwiązaniach.
  • W ramach współpracy zapewniamy wsparcie w zakresie podatków.
  • Deklaracje podatkowe naszego klienta wysyłamy drogą elektroniczną bez dodatkowych opłat.
  • Reprezentujemy klienta przed instytucjami budżetu Państwa.

Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy, aktywne wsparcie działalności, swobodę w komunikacji oraz najwyższe standardy zaufania w zakresie rzetelności i zgodności z przepisami.

Dbamy o to, aby nasze rozwiązania pozwalały naszym Klientom działać wydajniej i skuteczniej.

Nasze biuro kosztorysowe zajmuje się sporządzaniem wszelkiego rodzaju kosztorysów budowlanych na zlecenie. W naszej ofercie znajdują się kosztorysy ofertowe, kosztorysy inwestorskie, kosztorysy powykonawcze oraz przedmiary robót (kosztorysy ślepe). Kosztorys budowlany sporządzamy w sposób uproszczony bądź szczegółowy.

Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem.

„Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba poczekać”.