Biuro Rachunkowe MAGFIN doskonale rozumie potrzeby współczesnych przedsiębiorstw.

Jesteśmy niezawodnym i profesjonalnym partnerem w biznesie. Posiadamy bogatą merytorycznie wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie na rynku usług księgowych. Księgowość zlecona naszej firmie to nie tylko wygoda, ale także bezpieczeństwo i wysoka kultura współpracy.


Biuro Rachunkowe Warszawa

Biuro rachunkowe

Prowadzimy kompleksową obsługę księgową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany lub będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze Biuro stawia sobie za cel profesjonalną i rzetelną obsługę księgowo-podatkową swoich Klientów. Dostarczymy Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące aspektów podatkowych związanych z transakcjami krajowymi jak i zagranicznymi, a także finansów i prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Biuro Rachunkowe Warszawa

Obsługa cudzoziemców

Nasze biuro obsługi cudzoziemców oferuje klientom kompleksowe wsparcie w zakresie prawa pobytu na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, wszelkiego typu zezwoleń na pracę w Polsce,  uzyskiwania wiz i zapraszania cudzoziemców do Polski. Pomagamy w całym procesie zamieszkania w Polsce — od przyjazdu, przez wszelkiego rodzaju zezwolenia, uzyskiwanie urzędowych zaświadczeń i opinii, aż po zakładanie przez cudzoziemca własnej firmy. Mówimy po polsku, angielsku i rosyjsku.

Biuro Rachunkowe Warszawa

Biuro kosztorysowe

Nasze biuro kosztorysowe zajmuje się sporządzaniem wszelkiego rodzaju kosztorysów budowlanych na zlecenie. W naszej ofercie znajdują się kosztorysy ofertowe, kosztorysy inwestorskie, kosztorysy powykonawcze oraz przedmiary robót (kosztorysy ślepe). Kosztorys budowlany sporządzamy w sposób uproszczony bądź szczegółowy.

Biuro Rachunkowe Warszawa

Doradztwo gospodarcze

Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem.


Biuro Rachunkowe MAGFIN Magdalena Smędzik to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy.

Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w finansach, doradztwie gospodarczym oraz prowadzeniu księgowości małych, średnich oraz większych przedsiębiorstw. Doświadczeni pracownicy będą Państwa wspierać we wszystkich aspektach zarządzania przedsiębiorstwem.

Dlaczego Nasze Biuro Rachunkowe?

Prowadzenie ksiąg rachunkowych odbywa się według stosownych uprawnień, tzn. posiadamy licencję Ministerstwa Finansów.

Wykaz osób posiadających certyfikat księgowy (pobierz plik)

Działalność biura objęta jest ochroną ubezpieczenia OC z tytułu wykonywanych usług.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców, świadczymy kompleksową obsługę księgową oraz Kadrowo – Płacową po konkurencyjnych cenach, a także w zakresie doradztwa gospodarczego i kosztorysów budowlanych.

Co nas wyróżnia spośród innych Biur Rachunkowych?

  • Dla naszych klientów dążących do optymalizacji podatkowej podpowiadamy o korzystnych rozwiązaniach.
  • W ramach współpracy zapewniamy wsparcie w zakresie podatków.
  • Deklaracje podatkowe naszego klienta wysyłamy drogą elektroniczną bez dodatkowych opłat.
  • Reprezentujemy klienta przed instytucjami budżetu Państwa.

Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy najwyższej jakości usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów poprzez indywidualne podejście do każdej sprawy, aktywne wsparcie działalności, swobodę w komunikacji oraz najwyższe standardy zaufania w zakresie rzetelności i zgodności z przepisami.

Dbamy o to, aby nasze rozwiązania pozwalały naszym Klientom działać wydajniej i skuteczniej.