Wirtualne biuro to usługa polegająca na udostępnieniu adresu dla rejestracji firmy oraz odpowiednio adresu korespondencyjnego.  W praktyce oznacza to, że  klient korzysta z naszego adresu jako adresu swojej siedziby. Bez wątpienia nasi pracownicy zapewniają kompleksową obsługę poczty przychodzącej do klienta, mianowicie: informują o każdej nowej przesyłce, poza tym równie ważne umieszczają ją w indywidualnej skrytce klienta i dodatkowo skanują na życzenie. Oczywiście poczta czeka na odbiór przez klienta lub jego pełnomocnika przez 5 dni w tygodniu od 9:30  do 16:30.

Wybierając nasze biuro, na pewno dokonują Państwo dobrego wyboru.

Wirtualne biuro

Dla kogo są usługi wirtualnego biura i w jakim celu?

Usługi wirtualnego biura została stworzona i dopasowana do potrzeb nowoczesnego biznesu. Dlatego pozwala na spokojne rozwijanie firmy. Co więcej, przedsiębiorca może zmienić lokalizację swojej firmy bez konieczności aktualizacji adresu korespondencyjnego czy adresu siedziby. Jeszcze bardziej, oferowane usługi pozwalają naszym klientom na pełne oddanie sprawom biznesowym. Bez zbędnego poświęcania czasu na zmiany adresu w każdym dokumencie: począwszy od materiałów promocyjnych, przez faktury i umowy z klientami, aż po konta bankowe etc. Dlatego Wirtualne Biuro i Wirtualny Adres to idealne rozwiązania również dla firm działających w terenie, dla których wynajem lokalu jest niepotrzebnym wydatkiem.

Korzyści  jakie daje wirtualne biuro będąc fizycznie w innym mieście lub za granicą

Wirtualne biuro to jedna z głównych idei jaka przyświeca wirtualnym usługom biurowym. Sama nazwa „wirtualne biuro” sugeruje, że dzięki pośrednictwu Internetu oraz nowym możliwościom kontaktów biznesowych mogą Państwo z nami współpracować, gdziekolwiek się Państwo znajdują, niezależnie od tego, czy jest to gdzieś w Polsce czy poza jej granicami. Niewątpliwie współczesna ekonomia nie zna granic! Na pewno, nasza firma umiejętnie korzysta z nowych globalnych możliwości — bezsprzecznie gwarantując Państwu rzetelność, dyskrecję i także dobrą współpracę.

Umowa

Umowa jest podpisywana na czas nieokreślony przy zastrzeżeniu jednomiesięcznego okresu wypowiedzenia. Ponieważ rozwiązanie umowy przebiega na jasnych zasadach, odpowiednio wystarczy pisemne oświadczenie o rezygnacji z usług. Prosta procedura rozwiązania współpracy dowodzi, że naszym celem nie jest przywiązanie klienta umową, a przede wszystkim gwarancją wysokiego standardu naszych usług.

Dlaczego warto nawiązać współprace z nami:

 • dobra lokalizacja,Adres pod działalność, rejestracja firmy
 • blisko centrum,
 • dogodny dojazd zarówno komunikacją miejską jak i własnym środkiem transportu,
 • miejsca parkingowe,
 • możliwość rejestrowania firm,
 • możliwość założenia spółki,
 • wygodna obsługa przychodzącej korespondencji.

Zalety wirtualnego biura:

 • niższe koszty utrzymania biura,
 • zminimalizowanie liczby pracowników,
 • profesjonalna obsługa korespondencji,
 • oszczędność czasu związanego z prowadzeniem biura.

Na zakończenie: Właściwe urzędy

KRS:

Wydział XIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy

ul. Czerniakowska 100, 00 – 454 Warszawa

US:

Urząd Skarbowy Warszawa Praga

ul. Jagiellońska 15, 03-719 Warszawa

ZUS:

Zakład Ubezpieczeń Społecznych II Oddział w Warszawie

ul. Podskarbińska 25, 03-829 Warszawa

GUS:

Główny Urząd Statystyczny w Warszawie

al. Niepodległości 208, 00-925 Warszawa

Zapraszamy do kontaktu i współpracy.